Русини в Мукачеві засудили екстремізм (ФОТО)

Сьогоднішнє зібрання в Мукачеві представників русинських товариств, напередодні викликало чималий ажіотаж. Комусь дуже хотілося почути на ньому сепаратистські заклики про відокремлення Закарпаття від київської влади. Побоювання були небезпідставними, адже днями вся область була буквально завалена листівками від Віктора Балоги та партії ЄЦ з кофронтаційними закликами по відношенню до центральної влади. Саме так півтора року  тому розгорталися події на Донбасі.

Але сенсації не сталося русинські лідери Ладислав Лецович та Богдан Лакатош чітко дали зрозуміти, що проти екстремістських устремлінь і їх цікавить лише культурно-освітній напрямок розвитку цього руху.

Дивно, чому у цій ситуації мовчать націонал патріоти, які б першими мали бути на вістрі боротьби з чужоземними проявами на території Закарпаття і Мукачівщини. Очевидно, що саме в Мукачеві вкрай необхідно провести антисепаратистський з’їзд, щоб ніхто в державі не мав сумніму в тому, що наш край залишається найзахіднішою частинкою України, яка буде запорукою спокою територіальної цілісності країни.

русини русини2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *