Рух “Чесно” оприлюднив структуру легального бізнесу закарпатських нардепів Балог (ІНФОГРАФІКА)

Члени сімей трьох братів Балог та Василя Петьовки мають внески до статутних капіталів або цінні папери тих самих підприємств. Про це свідчать дані з декларацій вищезгаданих народних депутатів, розміщені на сайті парламенту.

Хороший приклад, чому депутати мають вказувати у своїх деклараціях максимально повні та достовірні дані. Окрім власного майна, депутат декларує майно родичів, в тому числі – цінні папери та внески до статутного фонду підприємств. Однак чимало депутатів при цьому вказують лише суму внесків, не зазначаючи назви підприємств. До честі депутатів Балог та Петьовки, вони назви компаній таки оприлюднили.

Нагадуємо, Конституція забороняє народним депутатам займатися підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності), входити до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку.

Про нелегальний бізнес у сфері контрабанди рух “Чесно” не повідомляє.

балоги

Джерело: Чесно
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Рух “Чесно” оприлюднив структуру легального бізнесу закарпатських нардепів Балог (ІНФОГРАФІКА)”

  1. Лоці, постраждалий від цього "благодійника" :

    Скільки одній людині треба, зокрема кожному із братів цієї файти? Все комерція і бізнес. Де виробництво у краї, конкретно у Мукачеві?, де знищено мясокомбінат, молокозавод, хлібокомбінат, всі великі свого часу підприжмства, де працювали тисячі мукачівців і годували сімї. А скільки підприємств просто пограбовані і привласнені добровільно-примусово на підставних своїх осіб? У витоків цього злочинного бізнесу стояв безпосередньо В.І.Балога! Впрдовж десятків років цей синдикат нарощував свої хворі апетити і грабував наших громадян. Тому Балоги знають, що колись і їх чекає розплата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *