Doc.ua запис до лікаря

Розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та підробки документа службовцями посольства України в Словаччині

Розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та підробки документа службовцями посольства України в Словаччині

 

гавашіСлідчим відділом прокуратури Закарпатської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем, а також службового підроблення службових осіб посольства України в Словаччині МЗС України (ч.2 ст. 364 та ч.2 ст. 366 КК України)

Йдеться про випадок, коли 21 травня службові особи України в Словаччині, зловживаючи своїм службовим становищем, на службовому автомобілі посольства, під виглядом дипломатичної пошти, який згідно Венської Конвенціі не підлягає контролю, намагалися провезти у країни Европи, з метою незаконного збагачення, з приховуванням від митного контролю, велику партію підакцизних товарів, а саме тютюнових виробів.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Послом України в Словаччині є ставленик Віктора Балоги Олег Гаваші.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та підробки документа службовцями посольства України в Словаччині”

  1. такого сорому і ганьби Україна ще не мала в царині МЗС.
    І знову кум Балоги віктора. Але цігари ішли павла балоги.такий контрабандний сімейний бізнес, який кришували посли і працівники послів у крахнах європи.

  2. ще треба прослідкувати мадярських наших послів. там кажуть у Ніредьгазі старий Іванчо, син якого має у власності термальниі басейни у Косині, теж не гребують кришуванням контрабандного бізнесу.
    А потім їх родички та невістки покоряють небесні вершини у джомолумбі, рекламуючи сімейний бізнес у непалі. цинізм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *