Розкрадання в лісовій галузі Закарпаття набули небачених масштабів (відео)

Розкрадання в лісовій галузі Закарпаття набули небачених масштабів (відео)
Про це заявив депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник:
Минулого тижня, начальник Закарпатського ОУЛМГ Вікторія Білоусова – начальник Закарпатського ОУЛМГ публічно питає лісовиків ДП”Ясінянське ЛМГ”, куда вони дивились якщо виявлено 2.1тис метрів кубічних незаконних вирубок деревини!
Для розуміння, Білоусова навела статистику, що за увесь минулий рік по цілому Управлінню виявлено на 2.4тис кубометрів незаконних рубок.
Про ситуацію із незаконними рубками в ДП”Ясінянське ЛМГ” факт є фактом, керівника вже звільнено з роботи!
Але в такій заяві керівника ЗОУЛМГ як на мене вбачаються як мінімумом подвійні стандарти!
Минулого місяця, мною особисто було викрито схему в ДП”Рахівське ЛДГ” яке координується Закарпатським ОУЛМГ як директор Шемота Василь використав біля 2-х ДЕСЯТКІВ ТИСЯЧ чипів електронного обліку деревини на крадіжку та перевозку незаконної деревини а потім ті чипи електронного обліку деревини списувалися в т.ч. вже як отоварені дровами довжиною 0.26м, 0.42м, 0.50м об’ємом 0.2м, 0.5м.кубічних!
Більше того, чипи електронного обліку деревини які було втрачені чи ті котрі вже проходили в кримінальних провадженнях де наприклад 15 квітня 2021р. журналістами Антон Гура та Petro Sologub затримували вантажний автомобіль який незаконно перевозив деревину то в жовтні місяці ці чипи електронного обліку деревини вже появились в базі як отоварені дровами!
І за такою схемою директора Шемоти Василя ставленика закарпатської лісової мафії “мурга-сойма” було незаконно вивезено та продано з ДП”Рахівське ЛДГ” по самих мінімальних підрахунках від 5000м.кубічних чим завдались багато-багато мільйонні збитки лісовому господарству і чомусь Закарпатське ОУЛМГ та Держлісагенство таку крадіжку примовчують та директор Шемота В. обійшовся аж доганою!
P.S. Директор В.Шемота за цей рік отримав вже третю догану!
Тож у мене питання до начальника Закарпатського ОУЛМГ пані Вікторії Білоусової, а куда тепер дивиться все Закарпатське ОУЛМГ, чому немає таких галасливих заяв, тощо якщо відбулась така схема по розкраданню від 5000м кубічних деревини в ДП”Рахівське ЛДГ” директором В.Шемотою???
Чи можливо Шемота когось пописав на диктофони як він вже практикував із працівниками поліції і тепер когось шантажує якщо такі крадіжки проходять так безнаказано???

//

http://

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *