Розбіжності в команді закарпатських “Слуг” грають на користь Володимиру Чубірку

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/467

📍У випадку переходу на нову роботу до Києва начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити, останній хотів би залишити за собою контроль за процесами в краї.

📍В якості наступника розглядається перший заступник очільника області Мирослав Білецький., який свого часу до Команди Микити плавно перейшов з Команди Полоскова

📍Мирослав фомально є представником «Рідного Закарпаття» (депутат Закарпатської облради). В реаліях його особиста позиція відрізняється від позиції бенефіціарів політпроєкту (нардепи Петьовка, Лунченко, Горват, Поляк)

📍Саме Мирослав Білецький є тим «яструбом» який проводить всередині фракції РЗ роботу на усунення з посади голови Закарпатської обласної ради представника «Рідного Закарпаття» Володимира Чубірка.

📍На його місце планується обрати «Слугу народу»  Романа Сарая.

📍Якщо Білецькому вдасться переконати у необхідності такої перестановки однопартійців, то його політична вага перед Офісом Президента значно зросте, отже і потенційні шанси очолити Закарпатську ОВА у майбутньому також.

📍Хоча, вирішальне слово у «Рідному Закарпатті» залишається за Василем Петьвкою і нардепами, якщо діяльність Білецького вийде поза рамки їх інтересів, то засновники РЗ легко можуть позбавити Мирослава депутатського мандату.

📍Слабким місцем Мирослава Білецького у публічній площині є його кураторство над проєктами Великого будівництва та ремонтами доріг в Закарпатті. 

 📍Гучний резонанс нещодавно викликав намір здійснити Капітальний ремонт автомобільної дороги до с. Чорна Тиса протяжністю 9 км за 595 мільйонів гривень. Замовником робіт виступила Служба місцевих автомобільних доріг в Закарпатській області, офіс якої знаходиться в приміщенні ОВА.

📍Скандал підігрів своєю заявою голова фракції «Слуг народу» в Закарпатській області Федір Шандор, який відкрито звинуватив керівництво Закарпатської ОВА у намаганні нажитися в час війни на цьому ремонті. 

📍Ця заява зіграла на користь В.Чубірка і на шкоду політичним амбіціям М. Білецького.

📍Майбутня сесія Закарпатської облради покаже реальний вектор політичних процесів краю.

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *