“Розбірки” серед ромів Мукачева тривають – в хід пішли “коктейлі Молотова”

цигани3На Закарпатті тривають «розбірки» у Мукачівському ромському таборі . В ніч на п’ятницю намагались спалити будинок одного із ромів, який виступив проти тиранії барона. Нагадаємо кілька тижнів тому табір повстав проти Калмана Лакатоша, звинуватили його у знущаннях над циганами.

Неспокійною видалась ніч у родини Роберта Тейфела, у їх будинок у ніч на п’ятницю влетіло кілька коктейлів Молотова. Одна пляшка з запалювальною сумішшю розбилась об шифер даху, інша підпалила вікно.  Батько сімейства стверджує, що розбишаки були на автівці, тож поки всі повибігали гасити пожежу,  зловмисники безперешкодно зникли з місця злочину. В тому, що підпал справа рук людей Калмана Лакатоша, Роберт не сумнівається. Історія неприязні між Робертом та Калманом давня.

Загалом у двох будинках Роберта проживає 18 чоловік: він з дружиною, одинадцять їхніх дітей, зяті та невістки, а також внуки. Всі налякані. На місце злочину виїжджала міліція.

Навмисний підпал із замахом на вбивство інкримінують роми Калману Лакатошу. До яких висновків дійде слідство в міліції, покаже час, але чи є цей час у Роберта та його великої сім’ї, питання риторичне.

М-Студіо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *