Doc.ua запис до лікаря

Рішення про демонтаж мукачівських МАФів приймали на “фіктивному” виконкомі (ДОКУМЕНТ)

Рішення про демонтаж мукачівських МАФів приймали на “фіктивному” виконкомі (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук пише депутат Мукачівської міськради Олег Казибрід.

Щодо МАФ-ів в центральній частині міста Мукачева:
1. На нещодавній сесії Мукачівської міської ради було прийнято рішення про «Ініціювання розірвання договорів сервітутного землекористування із суб’єктами господарювання» (тобто розірвання договорів із власниками МАФ-ів). Дане рішення не було опрацьоване в профільній депутатській комісії. Дане рішення не було попередньо опубліковане, хоча являється регуляторним актом. Проект даного рішення депутати не отримували для ознайомлення. Цей проект рішення навіть не роздали депутатам при вході в сесійну залу. Дане рішення внесли під час сесії і не доповіли про нього. Але все ж таки найшлися 19 депутатів, які підтримали його.
2. Це рішення було подане, як рішення «Про затвердження рішення виконавчого комітету», що саме собою являється абсурдом, адже Виконавчий комітет і Міська рада мають свої визначені законом виключні повноваження і додаткового затвердження один одним не потребують (Так міська влада просто вирішила перестрахуватися).
3. У рішенні міської ради зазначено що затверджується рішення виконкому №171 від 22.06.2016. Хоча останнє засідання виконавчого комітету було проведено 21.06.2016. Останнє рішення №170. Отже, засідання в кращому разі було проведено фіктивно, а в гіршому, воно існує тільки на бумазі.
З огляду на вищевикладене, вважаю рішення про демонтаж МАФ-ів абсолютно не законним, абсурдним і не логічним. Дії міської влади – це свавілля по відношенню до депутатів, підприємців та мешканців міста, – зазначає Олег Казибрід.

рішення рішення2 рішення3 рішення4 рішення5

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *