Релігійні громади Берегівщини допоможуть переселенцям зі Сходу

11 липня, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка зустрівся з керівниками усіх релігійних конфесій району.

 петрушкаМетою зустрічі було питання збереження та зміцнення злагоди і міжконфесійного миру в релігійному середовищі району. Звісно, не змогли обійти увагою і сьогоднішню ситуацію на Сході України. Адже Церква відіграє дуже важливу роль у житті нашого народу. І під час зимових подій на майдані Незалежності, і зараз, під час АТО, церква та духовні отці самовіддано підтримують свій народ та своїх вірників.

Голова райдержадміністрації розповів представникам церкви про нашу допомогу армії та плани щодо прийому переселенців з районів проведення антитерористичної операції.

Очільники церкви одностайно підтримали ідею допомогти переселенцям зі Сходу нашої країни. «Особливо допомога потрібна дітям, які змушені покинути свої домівки, адже дитячі душі – найвразливіші», – зауважили Отці.

«Ми споконвіків живемо у дружбі і злагоді, міцно переплетені родинними вузами. Часом наші сім’ї різного національного складу та різних релігійних конфесій. Але ми добре розуміємо один одного. З Божою поміччю і вірою, ми маємо дбати про злагоду і взаємоповагу у нашому краї, любити і захищати свою державу, бо це наша спільна домівка. Не треба ділити наших співвітчизників на національності та релігійну приналежність, а спільно працювати на установлення миру на нашій землі. І берегтися зовнішнього впливу, що обов’язково спробує нас роз’єднати і посварити », – вдало відмітив о. Михайло Шелемба.

В ході зустрічі також обговорили питання освіти, освітніх реформ та культурно – освітнього розвитку національних меншин району. А ще керівники церкви розповіли про свої болючі питання та висловили свої прохання до Іштвана Шімоновича.

Треба зауважити, що у зв’язку з робочим відрядженням, представники Реформатської церкви не змогли взяти участь у зустрічі, але цього тижня вони спілкувалися з керівництвом райдержадміністрації і стабільна співпраця з ними налагоджена давно.

Церковні керівники запевнили, що вони працюватимуть на збереження миру і спокою у нашому краї, щоденно моляться за мир в Україні, за весь український народ і підтримують прагнення нашої держави.

Берегівська РДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *