Ректора УжНУ звинуватили у брехні (ВІДЕО)

СмоланкаПро це інформує громадський діяч Лариса Ступак.

Відомий на всю Україну лікар, доктор медичних наук, професор Володимир І.Смоланка, як довірена особа кандидата на пост президента Порошенка написав завідомо неправдиву заяву на мешканців м.Чоп: Ступак Л., Сусик А., та журналіста Наталевича В.

У заяві він повідомив, що названі громадяни нібито розповсюджували агітаційні матеріали проти Порошенко. Факт,що всі вони мешкають у Чопі, а сам Смоланка В. у Ужгороді,  не завадив доктору бачити з відстані двох десятків км, чим займаються мешканці Чопа.

Лікар від бога Смоланка Володимр -людина з великої літери. У нього золоті руки. Він найкращий в країні нейрохірург. Але напередодні виборів навіть з такими розумними людьми відбуваються тимчасові затьмарення мозку.

“Володимир Іванович!Ви поважна,розумна, безмежно талановита людина, як ви спромоглись таке зробити? Навіщо воно Вам?Я ніколи вжитті навіть не тримала в руках цю газету, про яку Ви пишете своїй заяві. Невже брехливі наклепи чопських злодіїв від партії ЄЦ діють на Вас, як наркоз? Що це було, Віктор Іванович? Хто, в черговий раз, використав ваше чесне ім’я, підставив Вас,шановний? Чубірко В.?Цар Г.В.? Даремно Ви, зв’язалися з цією царською бандою. Вони справжні аферисти та злодії. Вам апріорі не може бути з ними по дорозі. Це бачить все Закарпаття. Все Закарпаття шкодує,що Ви підставляєте своє чесне ім”я на благо не людям, а нечесним,політичним нафталіновим аутсайдерам.Не зважаючи на цей прикрий випадок наклепу на мене, глибоко поважаю Вас, як лікаря, ціную Ваш божественний талант, безмежно дякую за те, що Ви врятували життя моєму чоловікові. Будьте уважні, пан доктор! Вас нахабно використовують ЄЦуни!
Дай Вам бог здоров’я!” -підсумувала Лариса Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Ректора УжНУ звинуватили у брехні (ВІДЕО)”

    • То все царі виню-хують. Дикі люди не маючи пояснень довколишнім явищам приписували їх богам, чортам. А Цариха з Царем – Ступачці з Наталевичем. Дійсно, якісь первісні люди ці Царі з їх мисленям…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *