Ратушняк закликав люструвати закарпатську владу (ВІДЕО)

Ратушняк закликав люструвати закарпатську владу (ВІДЕО)

ратушняк2Голова громадського об’єднання «Нове Закарпаття» Сергій РАТУШНЯК  звернувся до громадськості України з приводу нинішньої суспільно-політичної ситуації в державі.

Шановні громадяни України!

 

  – До руйнівних наслідків, яких зазнала за роки Незалежності наша Україна, на жаль, причетні усі чотири наші президенти. Кравчук відразу нас обеззброїв, віддав Франції цементну промисловість, а Віктора Жердицького, котрий протистояв цьому,  посадив у німецьку в’язницю.

 

Він продав за ціною металобрухту транспортні та риболовецькі галузі, військовий флот. Американські та німецькі структури отримали від нього на тарілочці тютюнову галузь. Саме при ньому з’явилися, як гриби, перші національні олігархи. За періоду кучмізму пішло розбазарювання металургії, індустрії феросплавів. Прибутки від них клалися до кишень першого зятя Франчука, а потім другого — Пінчука. А це була матеріальна база для національних пенсійного та зарплатного фондів. У синагозі Нью-Йорка Кучма слухняно взяв до виконання список осіб, яких потрібно було проплачувати за рахунок української громади.

 

Через те й спалахнув у 2004-му народний бунт проти Кучми. Останній поспішно позбавив майбутнього президента своїх повноважень, передбачених Конституцією 1996 року.

 

Настав період Ющенка і Балоги, які найменше думали про народ. Продавалися посади суддів, губернаторів, керівників митниць тощо. Інкасатором злочинів був Балога. Недарма його валюту вивозив за кордон власний літак із американськими пілотами.

 

Справжнім деспотом став і Віктор Янукович. За нього на кінець 2013 року головними багатствами країни став володіти десяток найближчих йому сімей. А в людей через те не збільшувалися зарплати, пенсії, можливості поліпшувати своє здоров’я, мандрувати світом. За цей рахунок щорічно потроювалися капітали Фірташа та Ахметова.

 

Я постійно був в опозиції до цих нездорових тенденцій. Тому цілком вправі сказати, що злочинами проти людяності й мешканців Закарпатської області є діяльність Віктора Балоги на посаді голови Закарпатської облдержадміністрації, як і його слуги Олега Гаваші, який був головою ОДА в 2005-2006 роках. Це стосується і рідного брата Віктора Балоги — Івана Івановича, який досі є з 2010 року головою Закарпатської обласної ради.

 

Звертаюся до лідерів «Удару», «Свободи», «Батьківщини».

 

Зрозумійте, що Євромайдан і пов’язаний з ним зростаючий всенародний супротив народу України не є вашою приватною власністю, а вас ніхто не уповноважував одноосібно дарувати владу в регіонах.

 

Так, у Закарпатті з вашої згоди так званими «майданно-революційними процесами» керує слуга режимів Кучми, Ющенка, Януковича, він же символ корупції і зрощення влади з криміналітетом — Балога Віктор Іванович. Вважаємо це ПОЛІТИЧНОЮ КОРУПЦІЄЮ, вимагаємо від вас припинити подібні дії!!!

 

Звертаємося до галицьких активістів «Правого сектору» і ВО «Свобода» з тим, що в Закарпатті понад десять років активно діє угрупування братів Андрієвих — Богдана та Андрія,  народжених у селі Конюхів Стрийського району на Львівщині. Завдяки політичній корупції вони придбали собі мандати депутатів Закарпатської обласної та Ужгородської міської рад із допомогою «всемогутнього» Віктора Балоги. Спершу Андрієви з «Нашої України» пішли до лав «ЄЦ», далі таким же робом через Олександра Ледиду стали депутатами обласної ради і Ужгородської міської ради від ПР. Весь цей час вони вдавалися до контрабанди в особливо великих розмірах, кримінальної діяльності в галузі гідро- та сонячної енергетики, незаконної та кримінальної приватизації, дали змогу направляти на діяльність режиму Януковича, ПР, криміналітету, «тітушок»  десятки мільйонів кримінальних коштів. Закликаємо дати цьому відповідну юридичну і морально-політичну оцінку.

 

 Підтримую загальну думку про те, щоб визнати маєток у Межигір’ї державною власністю і втілити наміри щодо створення на його базі гарного санаторію для дітей сиріт і напівсиріт.

 

У Мукачеві Закарпатської області необхідно повернути в державну власність і передати на баланс дитячого інтернату всі землі, вкрадені від дітей одіозними братами Балогами. Та й у Жденієві Воловецькогно району слід маєток «Ведмежа діброва» передати під потреби оздоровлення дітей України.

 

Пропонуємо також ГПУ, МВС, СБУ негайно порушити кримінальне провадження щодо державних злочинців Михайла Добкіна, Геннадія Кермеса, керманичів кримського парламенту, котрі системно закликають до відокремлення окремих областей від України, введення в Україну збройних формувань із інших держав, фізичне знищення окремих груп громадян України.

 

 А новий уряд закликаємо, — завершив Сергій Миколайович Ратушняк, – не допускати різного роду клани до складу виконавчих структур в областях. Домогтися припинення ганебної практики передоплати податків, за газ і світло. А ще — неповернення ПДВ, здирництво за дозволи, введення у експлуатацію об’єктів будівництва та реконструкції тощо. Крім цього, треба неодмінно вдатися до розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності посадовців та структур, причетних до згаданих протиправних дій.

Тільки так ми отримаємо внутрішні та зворотні інвестиції на розвиток нашої економіки.

htt

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Ратушняк закликав люструвати закарпатську владу (ВІДЕО)”

  1. молодець сергій миколайович.оце видно,що він справжній патріот україни.дай боже,щоб його висловлювання найближчим часом сповнилися.будемо дуже раді.дай йому бог здоровя та сили.

  2. Без люстрації всіх, хто перебував у владі не змінится НІЧОГО. Крім того, необхідно обов”язково ввести народний контроль, щоб нові посадовці відчували, що вся їх діяльність наче під мікроскопом.
    Даєш ЛЮСТРАЦІЮ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *