Ратушняк вимагає зупинити бандитизм Балог на Закарпатті

ратаПрипиніть бандитизм ОЗУ братів Балог

Пане Президенту України. На відміну від очікувань Майдану на деолігархізацію, децентралізацію, люстрацію старого режиму, послаблення повноважень Президента і нещивної боротьби з корупцією, країна продовжує йти шляхом Кучми-Януковича. Яскравий приклад – Ваша тісна співпраця з ОЗУ братів Балог і Петьовки. Вони очолювали Ваші штаби на виборах, де результат вийшов середній по державі, що вказує на емітацію роботи, але… Отримали свого міністра МО для свого родича і подільника по сотням справ Гелетея.

Ніякої люстрації його братика і всієї облради, що була і є опорою попередників і їхнього кримінального панування в краї. Саме це ОЗУ організувало протиправний заколот під свого спільника Щадея, який з розмахом здійснив низку кримінальних злочинів. Це пошкодження і пограбунок приміщень ОДА, ДПІ, облпрокуратури, катування і пограбування митника тощо. Все це фіксувалося на відео і широко висвітлювалося ЗМІ і в соцмережах. Замість ,- знаходитись в СІЗО і давати покази слідчим, – він протиправно сидить в кабінеті Голови міста і долі вершить беззаконня. Так, не маючи на це жодних прав, займаючись зачисткою кадрів під себе (сьогодні це вже під Вашу партію “Солідарність”), 29.7.14) сомазваний Голова міста Ужгород – Щадей одним махом на виконкомі “звільнив” низку директорів комунальних підприємств, які не погоджуються займатись фальсифікаціям і підкупами виборців на наступних виборах восени до ВР. До речі, – керівників кращих в комунальній сфері. Так бандитизм і хронічна безкарність однієї кримінальної сімейки в краї під прапорами СДПУ(о), “НУ”, “ПР”, “ЕЦ”, а зараз “Солідарність” узурпували владу в області, що дало деградацію у всіх сферах і нестерпність для життя, роботи, бізнесу, розвитку.

Зупиніть цей бандитизм своїх попутників-“друзів” допоки це не призвело до соціального вибуху. В ці хвилини відбувається рейдерське захоплення ЖРЕРу N5 криміналітетом “тітушками” ОЗУ Балог під прапорами партії “Солідарність”. Чи не бридко і соромно Вам мати таких “друзів” і таких нардепів в стойлі своєї гипотетичної фракції. Слава Україні!

Сергій Ратушняк

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *