Ратушняк вимагає негайної відставки закарпатських прокурорів

ратаЛідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк звернувся з заявою до в.о. Генерального прокурора України Олега Махніцького негайно звільнити з займаних посад закарпатських прокурорів Івана Зареву та Андрія Малинича: ” Ці прокурори є уособленням безпрецедентної корупції та хабарництва в правоохоронних органах, прикривають нелегальний бізнес родини Балог, причетні до контрабандного постачання сигарет за кордон,” – заявив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Ратушняк вимагає негайної відставки закарпатських прокурорів”

 1. Мешканці Берегівщини посприяли у звільненні очільника районної міліції (ДОКУМЕНТ)
  Понеділок, 12 травня 2014, 12:10 П: 661 К : 6

  В.о. начальника УМВС в Закарпатській області Сергій Шаранич надіслав відповідь на колективне звернення мешканців м. Берегова та членів громадського люстраційного комітету Берегівщини щодо необхідності звільнення начальника Берегівського РВ УМВС України в Закарпатській області Яцканича О. О.”Шановні мешканці міста Берегово! Питання, порушене Вами у колективному зверненні від 26 березня 2014 року до Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. та Голови Люстраційного комітету при Кабінеті Міністрів України Соболєва Є.В. про неправомірні дії начальника Берегівського районного відділу УМВС України в Закарпатській області полковника міліції Яцканича О.О., за дорученням, розглянуто.

  По суті викладених Вами вимог інформуємо, що наказом Міністра внутрішніх справ України від 24 квітня 2014 року №709 (по особовому складу) полковника міліції Яцканича Олександра Олександровича, начальника Берегівського районного відділу УМВС, звільнено зі служби з
  органів внутрішніх справ.

  З повагою та вдячністю за співпрацю, в.о. начальника, полковник міліції С.О. Шаранич”.

  А ДЕ ВІДПОВІДЬ ПРОКУРОРА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЦИХ ПИТАНЬ ПО ПРОКУРОРУ РАЙОНУ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *