Відкритий похід запрошує закарпатців на гору Бозьово

гори17 травня відбудеться ювілейний десятий Відкритий похід. Цього разу клуб “Турінформ Закарпаття” запрошує на невеличку пригоду на  горі Бозьово.

Маршрут: первал Менчул (618 м.н.р.м.)-г. Бозьово (1095 м.н.р.м.)-смт Воловець (520 м.н.р.м.).

Довжина маршруту: до 20 км. Уточнюється.

Тривалість: 1 день.

Маршрут не потребує спеціалізованого туристичного інвентаря та особливої фізичної підготовки.

Дорога з перевалу поволі віднімається вверх, заводить в ліс і хребтом Кичера, траверсом г. Гимба (844 м), на схилі якої можна вгамувати спрагу джерельною водою, через мальовничу поляну виводить до підніжжя г. Бозьово. Далі необхідно набирати висоту – не дуже крутий, але затяжний підйом виводить спочатку на полонину Бозьово, а потім і на вершину. Звідси відкриваються чудові краєвиди з оглядом на всі 360 градусів. Недарма в роки війни тут було розміщено один з основних спостережних пунктів цієї ділянки угорської оборонної лінії «Арпада».

Залишки об’єктів спостережного, та оборонного пункту на полонині збереглися, їх можна оглянути.

Умова участі у пішому поході – попередня реєстрація учасників за мобільним номером: 0669655167.

До місця старту основна група буде добиратись з м. Ужгород на електропоїзді № 829 «Ужгород-Львів» до станції смт. Воловець. За попереднім узгодженням приєднатись до групи можна і у смт. Воловець або у іншому населеному пункті, який знаходиться по маршруту.

Повернення з Воловця в Ужгород на електропоїзді. Прибуття в обласний центр о 21:55. Зустріч учасників на ж/д вокзалі Ужгород о 05:15. Кількість місць необмежена у зв’язку з транспортом.

Вартість уточнюється, однак учасники оплачують тільки вартість трансферних витрат (тобто тільки проїзд).

Харчування також традиційно індивідуальне. Кожен забезпечує собі харчування.

Забороняється участь: особам, які психічно неврівноважені, мають вади опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи (стрімкий підйом та спуск) а також хворіють на діабет.

У поході слід мати з собою персональні ліки та еластичні бинти на коліно, і 2-3 лейкопластира. Учасники повинні мати при собі документ, який посвідчує особу.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером: 066-96-55-167.

7dniv.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *