Ратушняк вимагає у Порошенка недопустити кровопролиття в Ужгороді

Ратушняк вимагає у Порошенка недопустити кровопролиття в Ужгороді

РатаКандидат на посаду Ужгородського міського голови Сергій Ратушняк з цією вимогою звернувся до Президента України.

Президенту України Петру Порошенко.

Пане Президенте , Прошу негайно втрутитись в ситуацію, що виходить з під контролю в місті Ужгород. Кримінальне угруповання, відомих Вам братів Балог і їх подільників по кримінальному бізнесу в сферах контрабанди, торгівлі людьми, наркотиків і зброї, що біля 20 років “успішно” і безкарно співпрацюють з правоохоронцями, – вже біля 15-ти років зухвало і безкарно грабують державу і громадян через своє перебування у владі. Казнокрадство і хабарництво стало хронічним і вагомим додатком до їх кримінальної діяльності.

Зараз пройшли вибори, де ці ОЗУ знов традиційно – в кримінальний спосіб здобували собі мандати. Скупка голосів по 500 грн, що охопила в Ужгороді біля 30 000 людей і жодної реакції правоохоронців.

З перемогою в першому турі не вийшло. Рейтингу нема і не може бути. Пішли на відвертий кримінал – підривають і підпалюють своїх дрібних подільників.

Біля 150 підпалів в їх виконанні в останні три роки вже зробили наш край і місце столицею підпалів і вибухів. Очевидним отримувачем вигоди цих дій є кримінальні авторитети Балоги і Андрієви, один з яких і балотується на посаду міського голови. На їх руках кров і в Закарпатській і у Львівській області.

Зупиніть безкарну ходу кримінальних сімей братів Балог і Андрієвих, інакше для обвинувачення опонентів і досягнення влади в найближчі дні може пролитись людська кров і події Мукачева 11.7.15 з трьома трупами стануть лише прелюдією.

Сергій Ратушняк

13.11.15

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Ратушняк вимагає у Порошенка недопустити кровопролиття в Ужгороді”

  1. а що просити гаранта, це нічого не дасть! треба на місцях самим наводити порядок і запобігати різним провокаціям та непередбачуваним ситуаціям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *