Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Ратушняк пропонує націоналізувати центральні ЗМІ та офшори олігархів

Ратушняк пропонує націоналізувати центральні ЗМІ та офшори олігархів

ратушняк2Про це лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Європа нас послала до всіх донбаських чортів. Як і сто років тому, коли проголошену державу Україна дали з’їсти жидобільшовикам з Маскви (під керівництвом Вільгельма Кайзера),- так і в Будапешті вкрали через злодія Кучму 1721 ядерну боєголовки, так і зараз – заради можливості свій європейський мотлох і харчі продавати нафтогазовій орді-Московії – злили і здали Україну. Попередньо підписавши пухлими ручками кліптомана Пеці кабально-бандитський ” Договір про асоціацію з Європейським Союзом”. В якому кожний пункт і строчка – проти інтересів нашої Держави Україна. Залишились американці, які не можуть припустити об’ єднання німецьких технологій і російської сировини.
Що робити.
1.Негайно – сьогодні ж – ввести візи до всіх країн ЄС. До введенне без візу для нас.
2.Денонсувати грабіжницьку, руйнівну для економіки нашої країни, т. зв. договір про асоціацію з ЄС.
3. Визнати Крим і частину захопленого Донбасу тимчасовоокупованими територіями і проголосити про готовність чекати від трьох хорватських до 45-ти німецьких років до поновлення території. Бетонна стіна і жодних економічних стосунків.
4.Росію оголосити агресором, ввести військовий стан на сході, перекрити транзит газу, нафти, аміаку і ін. сировину РФ, що фактично формує бюджет РФ на 60%.
5. Націоналізація всіх підприємст і фін установ РФ ( або з люблю часткою РФ).
6. Націоналізація всіх обленерго, Облгазів , металургійних, хімічних підприємств і сировинних галузей.
7. Націоналізація всіх банків, страхових і лізингових компаній.
8. Націоналізація всіх центральних ЗМІ.
9. Націоналізація всіх юр осіб і власності за участю офшорних компаній.
За право транзиту РФ зобов’язана по передплаті придбати всі товари українського походження, на які роками накладено ембарго.
10. Арешт з конфіскацією всіх осіб , що підтримували окупаційний курс Кремля.
11. Законодавчо визнати всі культові християнські споруди і заклади на території України – власністю Єдиної помісної української Церкви християн України. Церква починає платити податки, а не продовжувати грабувати.
Ці заходи дозволять за місяць потроїти зарплати і пенсії. Потроїти оборонне замовлення на всіх заводах ВПК України.
Поновити виробництво ядерної зброї. Ввести смертну, публічну кару за будь-яку діяльність, що спричинила чи могла спричинити шкоду державним інтересам, суверенітету , територіальній цілостності .
Слава Україні! Прошу підтримати і вимагати від ВРУ і Президента цих кроків. Ні – негайні перевибори на всіх рівнях з правом голосу ВИКЛЮЧНО ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *