Коритнянську школу відвідали знакові спортсмени України (ФОТО)

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє депутат Ужгородської райради Роланд Цебер (орфографію і стилістику збережено).

Сьогодні на запрошення директора завітали на завершення олімпійського тижня в Коритнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів,що на Ужгородщині.Я запросив на таку подію моїх товаришів,чемпіона світу з боксу Robert Marton ,чемпіона України з Американського футболу Евгений Рахимов,та всім нам відомого футболіста Миша Кополовец,який виступав за різні команди в чемпіонаті України та Німеччини.Кожен із нас прийшов не з пустими руками,а із спортивними подарунками для школи.
Наш візит полягав в тому,щоб пропагувати спорт,ми хочемо донести для молоді те,що кожен із них може стати успішним,і не тільки в спорті,потрібно просто розвивати себе фізично,морально та духовно,не здаватись і іти вперед!
Маючи нагоду я наголосив ,що нами,а саме Ужгородською районною радою збільшено фінансування ДЮСШ,таким чином розширено кількість видів секцій які можна безкоштовно відвідувати,а саме:плавання,футбол,волейбол,велоспорт,фехтування,художня гімнастика,бадмінтон,дзюдо.Такими маленькими але,успішними кроками ми зможемо підняти рівень спорта в регіоні.
Запрошені мною чемпіони розказали учням про їхній початок у спорті,шлях досягнення мети та плани на майбутнє.Хочу висловити величезну подяку Роберту Мартону,Євгену Рахімову та Михайлу Кополовцю за те,що відразу позитивно відгукнулися на моє прохання прийти в школу,ажде це для всіх учнів які уважно слухали нас є поштовхом та мотивацією піти у спорт.Дякую вам.
У майбутньому ми плануємо і надалі відвідувати школи,для того щоб заохочити молодь розвиватися та займатися спортом, – зазначив Роланд Цебер.

dity dity2 dity3 sport

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *