Ратушняк назвав пактом зради і капітуляції реструктуризацію зовнішнього боргу України

Ратушняк назвав пактом зради і капітуляції реструктуризацію зовнішнього боргу України

ратушняк2Про це Сергій Ратушняк пише в мережі Фейсбук.

ПОРОШЕНКО, Яценюк і Яресько продали ціле покоління… А братки Балоги і Горват з Пацканом – це підтримали своїм голосуванням
Офіційно це пакт зради і капітуляції має назву “Реструктуризація зовнішнього боргу”.
Ну по перше жодна країна світу, що була втягнута в кримінальний синдикат МВФ не вилізла з боргів, а тільки погіршила ситуацію. Яскравий приклад Аргентини, що була годувальницею Європи і процвітала. Прийшов МВФ. Дефолт, родючу землю забрали. Безробіття, жебрацтво. Родючих землі огороджені і охороняються, – щоб на них нічого не вирощували.

На противагу Чилі. Жодного долара від МВФ, відсутність зовнішніх і внутрішніх боргів. Самий високий рівень життя і зарплат у всій Латинській Америці. За це і замордували Піночета. Бо єдину країну не дав з’їсти МВФ.
Другий аспект. Крадії і казнокради, що прийшли на хвилі Майдану-2 і крові не знали і не думали про державу. Прийшли на брехні і казках про швидке зростання і за півтора року довели повну імпотентність і неспроможність зупинити схеми розкрадання бюджету і виводу грошей з української економіки. Скажете війна. Бредятина. Списують в день на війну 5-ть млн доларів на добу, а на контрабанді на Крим і Донбас в обидва боки мають 15-25 млн доларів щодоби. Липецька фабрика платить до бюджету РФ (ворога) понад 2-а млрд податків на рік, що дає можливість утримувати повноцінних п’ять дивізій ворога і вбивати тисячі наших братів. Ахметов, як сидів на 30 копійках надлишкової вартості на кіловат-годин,- так і сидить з менеджером з “Рошен” в НКРЕКТ і отримує не 6-ть, а 2,2 млрд доларів США (50 млрд грн). Коломойський, Фірташ, Суркіси, Пінчуки і Ко. як сиділи так і сидять на монопольних здобутках з нафти, газу, електроенергії, медикаментах, банківських і страхових грабіжах. Всі ці фігуранти сидять з Порошенком і Яценюком за столом і продовжують обслуговувати їхні інтереси, отримуючи з цього злочинного общака мільярдні відкати. А саме проти них і був Майдан, саме їх ненаситність призвела до крові і війни. Тому що держава хіріє і ледь животіє, не маючи змогу захищатись, а вони жиріють і готові так “воювати” ще років 20-ть, бо це новий Кландайк, який вони створили для себе.
Таким чином бюджет не наповнюється. Росту немає. Борги не покриваються. Їдуть на уклін до світової валютної мафії і підписують РЕСТУКТУРИЗАЦІЮ, що за суттю є ДЕРЖАВНОЮ ЗРАДОЮ. А парламентська більшість разом з нашими братками Балогами, Горватом і Пацканом цей злочин підтримали. Зараз суспільство має змогу спостерігати як в бідній державі змагаються крадені мільярди у вигляді реклами і підкупів виборців на виборах що тривають.
Так ось замість визнати неспроможність в управлінні і піти у відставку чи сісти на лаву підсудних, – принесли нам “радість” , що всі прибутки за 20 років наперед ми витратимо не на себе, а віддамо МВФ.
Уряд в змові з президентом очолили корупцію, що законодавчо підтримується коаліцією. Росту ВВП нема, інвестицій нема, йдемо до голоду. Але потрібні швидкі ліквідні кошти. На любих умовах, аби протриматись ( пограбувати) ще півроку- рік. Проводять зрадницьку змову з МВФ і зобов’язуються не перевищувати борги більше 71% від ВВП. В США понад 110% ВВП, у Великобританії понад 350% і розвиваються, а внас – по факту – 71. Чому не 71,111,- ніхто не розуміє. Т.ч. Непрофесіоналізм і антидержавницьку суть аж кричать.
УРЯД робить, а ВРУ ратифікує ГІРШУ РЕСТРУКТИРИЗАЦІЮ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ЛЮДСТВА. На 20 років наперед ПРОДАНО НАШ ВЕСЬ РІСТ ВВП.
Цитуємо марево Яресько-Яценюка (і безумовно,- Порошенка). Бюджет буде як в Швейцарії – 604 млрд$. В Україні сьогодні – 82,4. І це при умові зростання щороку ВВП НА 8,1%. І аж до самого 2040 року. При цьому в Швейцарії населення в 6,5 разів менше. Т.б. – якщо Швецарія зупиниться у розвитку до 2040 року, а ми будем зростати по 8,1%, то і тоді дохід на душу населення в нас буде складати 15,3% від Швейцарця. На сьогодні це десь 1,12% від середньостатистичного швейцарця.
Тепер рахуємо скільки ми сплатимо за дисконт 3-и млрд$ і відстрокування 5-ть років. За перші 5-ть років після відстрокування – 7,5 млрд, тому як там обмеження 1%, а за наступні 15-ть років заплатимо близька 104 млрд $. І ЦЕ ВСЕ ЗА СКИДКУ 3-и млрд$. Сумарно виходить понад 110 млр$. І це сьогоднішніх доларів. Якщо ж при реальних 5% девальвації (а не 300 – Порошенківські з грабіжем- рефінансуванням), то реальна цифра сягне понад 210млрд $. Формули прості навіть для школяра. Але не для аферистів вітчизняних і зайд закордонних.
Що це означає на простій мові. Покоління 20-35 років проживуть свою молодість, будуть працювати і платити податки, але жодного зростання їх добробуту не буде. На жодну копійку. Тому що весь приріст ВВП і економіки в цілому, навіть після розстрілу сьогоднішніх кліптоманів-олігархів, за 20-ть років піде на погашення цієї рестуктурізації імені Порошенка-Яценюка-Яресько і підтримана голосуванням в парламенті нашими земляками так званими нардепами “а ля 200 грн” братками Балогами і Петьовкою, Горватом і Пацканом.
Так що, шановна молодь, коли ви бачите рекламу і збираєтесь голосувати, пам’ятайте: ПАТРТІЇ: “Солідарність”, “Опозиційний блок”, “Єдиний центр”, “Відродження”, “Наш край” – це банди грабіжників, що вас зробили жебраками і на 20-ть років наперед позбавили вас шансів заробити на житло, авто, відпочинок і сите життя. Беріть гроші від всі них. ЦЕ ГРОШІ, ВКРАДЕНІ ВІД ВАС.
Ваш Сергій Ратушняк

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *