Doc.ua запис до лікаря

Рахівським депутатам та працівникам РДА вручили повістки

мобілізація-Рахів26 серпня у Рахівській райдержадміністрації депутатському корпусу районної ради та працівникам райдержадміністрації вручили повістки.

Працівники військового комісаріату здійснили звірку даних працівників РДА та депутатів. Військовий комісар районного військового комісаріату Андрій Гоман розповів про процедуру проходження медичної комісії, на яку держслужбовців запрошено 28 серпня, повідомляє Рахівська РДА.

Також обговорили ситуацію, що склалася під час проведення третьої хвилі мобілізації. Одним із тих, хто отримав виклик до військкомату був в. о. голови районної ради Михайло Фірка.

При цьому із всіх запрошених депутатів районної ради на зустріч із військовим комісаром з’явились тільки близько п’яти чоловік. Вручення повісток продовжилось вже безпосередньо у приміщенні районної ради, куди відсутніх депутатів викликали телефоном.


Нагадаємо, 21 липня 2014 року Президент України П. Порошенко підписав Указ «Про часткову мобілізацію”, який на наступний день був затверджений Верховною Радою України. Часткова мобілізація оголошена у зв’язку з поширенням проявів тероризму, що призводять до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрацію угруповань військ на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу та небезпекою незалежності України.

rakhiv.com.ua

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *