Рахівська міліція з’ясовує обставини смерті немовляти

пологовийДо Рахівського райвідділу міліції надійшла скарга з районної прокуратури, в якій рахівчанин скаржився на дії лікарів-гінекологів районної лікарні.

41 -річна дружина заявника в травні місяці 2014 року народжувала в пологовому відділенні Рахівської районної лікарні. Дитина народилася у важкому стані, немовляті була надана реанімаційна допомога та викликано бригаду лікарів з обласної дитячої лікарні, які забрала дитину для подальшого лікування в їх медичний заклад. В ОДЛ м. Мукачева дитина померла.

Слідчим Рахівського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 140 Кримінального кодексу України. Здійснюється досудове розслідування за фактом неналежного виконання працівниками пологового відділення районної лікарні своїх професійних обов’язків.

На даний час правоохоронці з’ясовують причини та обставини смерті дитини. Призначено низку експертиз. Також зібрані матеріали направлено в Міністерство охорони здоров’я для проведення службової перевірки щодо надання професійної оцінки діяльності лікарів-гінекологів Рахівської районної лікарні.

Інформація Рахівського РВ УМВС

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *