Радник Саакашвілі закликає підтримати на посаду прокурора Закарпатської області представника Антикорупційного форуму

Радник голови Одеської ОДА Михаїла Саакашвілі Олександр Боровик закликав підтримати кандидатуру Олександра Пересоляка на посаду прокурора Закарпатської області. Про це політик пише на власній сторінці у мережі Фейсбук:

Генеральний прокурор Юрій Луценко намагається доказати, що безжально позбуватиметься старих корумпованих кадрів у прокурорській системі. Нещодавно він заявив, що попередній конкурс в місцеві прокуратури був скомпрометований, бо з 3388 кандидатів посади отримали тільки двоє. Тож новий генпрокурор планує провести новий конкурс, щоб органи прокурорського самоуправління в наступному році створювали нові прокурори, що ніколи не працювали в прокуратурі.

В світлі цього я підтримую кандидатурy Олександр Пересоляка, як незаангажованого претендента від громадянського середовища на посаду прокурора Закарпатської області. Підтримку кандидату опублікувала також Люстраційна комісія Закарпатської області.

пересолякЯ знаю Олександра по роботі над Ужгородським антикорупційним форумом Рух за очищення. В 2007 році Олександр закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю Правознавство та здобув кваліфікацію юриста. В 2010 році закінчив Київський національний економічний університет. У 2005 році він заснував громадську правозахисну організацію «Прайд». У 2011 році очолив закарпатський осередок політичної партії «Демальянс». З 2014 по квітень 2016 року він є головою Громадської ради Ужгородської міської ради. З 2015 року – співзасновник та голова громадської організації «Ужгородська громадська рада».

Будь ласка підтримайте кандидатуру Олександра на посаду. Він є чесною людиною, патріот Украіни і свого Закарпатського краю, – підсумував Саша Боровик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *