Радіо «Єден» невдовзі випустить унікальну платівку із піснями закарпатських виконавців

Радіо «Єден» невдовзі випустить унікальну платівку із піснями закарпатських виконавців

До вінілового збірника увійдуть 10 пісень закарпатських виконавців. Збірник планується презентувати на третю річницю Радіо – 18 січня.

Про це сьогодні, 18 листопада, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомив керівник Радіо «Єден», автор ідеї Олексій Уманський.

«У моєму життя платівки мають велике значення. Це захоплення почалося десь 8 років тому. Я купив програвач, слухав вініли, коли мені було сумно. Потім почав організовувати вінілові вечірки, започаткував проект «Вінілове весілля». І так вийшло, що у багатьох людей я асоціююся з платівками», – розповів Олексій Уманський.

«Подумав, що було би класно видати свою платівку. Мода на вініл знову повернулася. Почався навіть своєрідний вініловий бум, люди почали знову їх купувати. Закарпаття не мало свого повноцінного збірника. Колись виходила семидюймова платівка із Закарпатським народним хором, є вінілова платівка від Аліни Паш, але більше – не знаю. Тому це – перший вініловий збірник пісень закарпатських виконавців, аналогів якому не було», – додав він.

До збірника увійде 10 пісень закарпатських виконавців, які транслювалися на Радіо «Єден».

Наразі триває передпродаж платівки. Вся інформація – тут. З необхідних 1600 євро на випуск збірника Радіо уже зібрало 460.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *