Питання повнопривідної (4х4) швидкої для закарпатського батальйону «Сонечко» вирішено

Про це повідомляє командир Добровольчого батальйону “Сонечко”  Друг Комендант (Руслан Каганець):
Воїни Добровольчий батальйон “Сонечко” щиро дякують бізнесмену Василю Сентімрею, за куплений, на власні кошти, дороговартісний автомобіль швидкої допомоги для медичного підрозділу ДРБ.
Окрема подяка голові військової адміністрації, Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА, як людині яка створює сприятливі умови для бізнесу. І бізнес може спокійно працювати, платити податки та допомагати добровольцям, крутого підрозділу міністерства оборони 🌞🦉
Також подяка Pavlo Fedaka за організацію та супровід усіх процесів 24/7.
Разом переможемо ✊🇺🇦
Слава Україні!
 Павло Федака з цього приводу зазначив:
“Питання повнопривідної (4х4) швидкої допомоги для ДРБ «Сонечко» вирішено. Автомобіль на базі Mercedes-Benz моделі VITO вже переданий військовим медикам батальйону.
Завдячувати маємо відомому підприємцю з Ужгорода Василю Сентімрею, який придбав цей вкрай необхідний для врятування життя бійців добробату автомобіль та Віктору Микиті голові Закарпатської обласної державної адміністрації – начальнику обласної військової адміністрації.
На Закарпатті влада в умовах воєнного стану забезпечила сприятливі умови для роботи бізнесу, той в свою чергу не тільки сплачує податки та створює додаткові робочі місця, а й допомагає українським воїнам на волонтерських засадах.
За словами заступника голови ОВА Василя Іванча для перезапуску своїх потужностей обрали Закарпаття 305 підприємств з інших регіонів, а це майже половина від усіх релокованих по Україні. 206 суб’єктів господарювання вже змінили свою юридичну реєстрацію та стали нашими платниками податків”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *