Психіатри Перечинщини подякували міліції

Нещодавно начальник міліції громадської безпеки Перечинського райвідділу Євген Мельников зустрівся з директором Туря-Реметівського психоневрологічного інтернату Юрієм Парашинцем.

 

 

Трохи більше півроку газдує в інтернаті Юрій Юрієвич, та руку гарного господаря і вмілого керівника видно усюди: проводяться поточні капітальні ремонти приміщення інтернату, налагоджена дієва система управління в закладі. Та залишається проблемним питання самовільного залишення території інтернату окремими хворими. Про це і говорив керівник з правоохоронцями.

 

Відповідно до європейської програми «Ассеss», усі хворі закладу діляться на 5 категорій. Одним дозволяється самостійно відлучатися за межі лікувального закладу, інші ж не можуть залишати навіть межі спального корпусу. Та у закладі діє система заохочення. Якщо хворий дотримується встановлених правил внутрішнього режиму, його можуть перевести в категорію з менш жорстким контролем. І така система виправдовує себе. Та, як кажуть, із усіх правил є винятки. Юрій Юрійович згадує хворого, який з 2009 року 61 раз самовільно покидав інтернат, 5 разів здійснював втечу тільки в цьому році. Ні профілактичні бесіди, ні вмовляння не допомагають. Біда в тім, каже директор, що якщо своїми силами протягом чотирьох годин хворого не знаходимо – ми зобов’язані звертатися із заявою в райвідділ міліції, де факт зникнення людини вноситься в Єдиний реєстр досудових розслідувань і подія кваліфікується за статтею 115 Кримінального кодексу України «Навмисне вбивство». Тоді заходи з встановлення особи розшукуваного проводять оперативні підрозділи міліції. Юрій Юрійович подякував працівникам міліції за ефективну співпрацю та за належне реагування на всі без винятку їх звернення.

 

Також, уже як член виконкому Туря-Реметівської сільської ради, Юрій Юрійович дуже просив оголосити подяку дільничному інспектору міліції Перечинського райвідділу Євгену Грабу, який обслуговує територію даної сільської ради. Євген Едуардович – відповідальний, людяний, грамотний дільничний, хоч працює трохи більше року, справно виконує свою роботу, «втере носа» і досвідченому шерифу. Громада одразу звертає на таких увагу, тому і поважають Євгена в селі усі – від малого до великого. А повага громадян, як відомо, великого варта, це один із найважливіших аспектів у роботі міліціонера.

 

Мирослава Пекар

Перечинський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.