Псевдонауковці та «громадські активісти» здійснили підпал в Ужанському парку

Псевдонауковці та «громадські активісти» здійснили підпал в Ужанському парку

Фото 15 квітня 2016 року служба державної охорони природно-заповідного фонду спіймала на гарячому провокаторів та паліїв. Про це повідомляє видання Сlipnews.info.

Цими бездушними особами є колишні працівники парку Волошин Валентин, Інна Кваковська (кандидат біологічних наук) та Горбей Олег. Напевно  відчуття помсти заставило цих природогубів з самого ранку прийти до лісу в Жорнавське природоохоронне науково-дослідне відділення і здійснити підпал в пожежонебезпечний період та в період «тиші» (період масового розмноження тварин), не шкодуючи ні гнізд пташенят, ні козульок, ні оленів. Про це інформують працівники Ужанського національного природного парку.

Тільки завдяки оперативним діям служби державної охорони  Жорнавського відділення вдалось уникнути лиха, адже в цей період достатньо лише маленької іскорки щоб виникла значна пожежа.

Дивним чином житель Ужгорода (Валентин Волошин) та двоє жителів Великого Березного (Кваковська І., Горбей О.) опинились близько 8 год. за к.ч. в лісі Ужанського НПП за 60 км. від м Ужгород. Завдяки працівникам Великоберезнянського відділення поліції злочинців вдалось затримати. Надаючи незрозумілі пояснення природогуби намагаються уникнути відповідальності. Але вони як колишні працівники добре знають природоохоронне законодавство, яке чітко встановлює заборону походів до лісу високого класу пожежної небезпеки в пожежонебезпечний період та ще й період «тиші».

Ці особи вже неодноразово були помічені в місцях де виникали підпали на території Ужанського НПП. Жахливі створіння і ще називають себе природоохоронцями.

Фото 1 (місце підпалу)

Фото 2 (еко-злочинці дають пояснення поліціантам).

Фото 2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *