Призначення “партійних” заступників голови Закарпатської ОДА не є правильним рішенням

Призначення “партійних” заступників голови Закарпатської ОДА не є правильним рішенням

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/117

❗️Призначення заступників голови Закарпатської ОДА за партійними квотами, яке погоджено Офісом Президента  не є правильним рішенням.

❗️Вони, з великою вірогідністю, займатимуться не роботою, а вирішенням вузькопартійних інтересів. ❗️Так було при Геннадію Москалю, коли реальною роботою займався лише «губернаторський» заступник Ярослав Галас.

❗️Ясно, що головною метою партійного квотування є переформатування коаліції у Закарпатській облраді у складі Слуга народу, Рідне Закарпаття, За Майбутнє та КМКС та усуненням в опозицію Команди Андрія Балоги, ОПЗЖ та Європейської Солідарності, чого дуже прагне ОП. 

❗️Відповідальність за ці процеси Офіс Президента поклав на голову Закарпатської ОДА Віктора Микиту, хоча це і не належить до його повноважень. 

❗️Тому  Балога, як у тирі «розстрілює» за допомогою найрейтинговішого сайту Закарпаття Мукачево нет «партійних» кандидатів на посади заступників голови ОДА. 

❗️Дискредитації вже піддалися висуванці За Майбутнє –  Василь Іванчо, Батьківщини – Георгій Горват, погроза оприлюднення компромату надійшла і на адресу представниці КМКС Юдіти Петеї.

❗️На позицію партії угорців КМКС також вплине вчорашній візит до Будапешту голови Закарпатської облради Володимира Чубірка в ході якого він  зустрівся з Віце-Прем’єр-Міністром Угорщини Шем’єном Жолтом. ❗️На зустрічі був присутній і лідер КМКС Василь Брензович, який перебуває в еміграції через кримінальні справи відкриті стосовно нього СБУ. 

❗️Викинення «чорнухи» затягує процес призначення вказаних заступників голови Закарпатської ОДА, а може й поставить на них хрест.

❗️В приципі, у цій ситуації не має нічого страшного, адже злагоджене тріо діючих заступників Білецький-Шинкарюк-Петрушка нормально справляються з поточною роботою.

❗️Але Офісу Президента у таких умовах треба переглянути підхід до призначення заступників голови ОДА і дати Віктору Микиті можливість сформувати команду за професійним, а не партійним принципом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *