Прикордонники Чопського загону вітають зі святами та інформують

Прикордонники Чопського загону вітають зі святами та інформують

Керівництво Чопського прикордонного загону вітає краян з Великодніми святами та бажає злагоди і затишку в оселях, мирного неба над головою, усіх земних благ та Божого благословіння! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.

Водночас, прикордонники інформують, що на час Пасхальних час посилять охорону кордону та протидію спробам незаконної діяльності на державному рубежі. З метою забезпечення цілісності і непорушності кордонів, а також безпеки мешканців Закарпаття, військові виставлятимуть додаткові наряди спільно з іншими правоохоронними органами на усій ділянці відповідальності.

Прикордонники готові до збільшення пасажиропотоку на період свят. Пункти пропуску працюватимуть у посиленому режимі. З метою прискорення пропускних операцій керівництво загону залучить додаткові прикордонні наряди та забезпечить додаткові робочі місця в усіх пунктах пропуску. Напередодні Великодня було проведено зустрічі з угорською та словацькою стороною щодо забезпечення безперебійного пропуску. Наші європейські колеги запевнили, що також вживатимуть заходів щодо пришвидшення контрольних процедур та недопущення безпідставних затримок або не пропусків.

Веселих свят та смачної паски!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.