Проти Виноградівського депутата кривдника дітей порушено кримінальне провадження

Валерій ЧерняковУ Міністерстві внутрішніх справ України розглянули депутатський запит народного депутата України, уповноваженого Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на Закарпатті Валерія Чернякова щодо побиття депутатом-комуністом Виноградівської райради В. Дубляком та його сином неповнолітніх дітей. Проти комуніста порушено кримінальні провадження за трьома статтями: за погрозу вбивства, викрадення людей та за вимагання.
Депутатський запит Валерія Чернякова розглянуто у МВС, а справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення. На даний час у справі проведено всі необхідні слідчі дії та доведено вину В. Дублянка у вчиненні кримінальних порушень, передбачених статтями «Погроза вбивством», «Незаконне позбавлення волі або викрадення людей» та «Вимагання» Кримінального Кодексу України. У відповіді на запит свободівця також йдеться, що 19 червня 2013 року кримінальне провадження надіслано до прокуратури Закарпатської області для погодження повідомлення про оголошення підозри В. Дубляку у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень.
«Ми маємо поставити край свавіллю та беззаконню можновладців. Кожен має нести відповідальність за скоєне. Хочеться вірити, що МВС внаслідок врадіївських подій розпочне докорінні реформи і позбудеться вибіркового притягнення до відповідальности», – наголосив Валерій Черняков.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *