Проти колишнього міністра Оржеля, який у незаконний спосіб “захоплював” Ужанський нацпарк, відкрито кримінальне провадження

Проти колишнього міністра Оржеля, який у незаконний спосіб “захоплював” Ужанський нацпарк, відкрито кримінальне провадження

Офіс генерального прокурора почав кримінальне провадження за фактом державної зради народного депутата, голови комітету з ПЕК Верховної Ради Андрія Геруса, ексміністра енергетики Олексія Оржеля.

Про це йдеться у витязі з реєстру досудових розслідувань, повідомляє “РБК-Україна“.

Розслідування розпочато за фактом можливої державної зради за попередньою змовою нардепа Андрія Геруса, ексміністра Олексія Оржеля, яка призвела до заподіяння шкоди економічній безпеці України в ухваленні рішення про скасування обмежень на імпорт електроенергії з Російської Федерації.

Але міністр Оржель відзначився не тільки співпрацею з Росією. У минулому році Міністр енергетики Олексій Оржель виконував політичне замовлення Балоги призначачивши у незаконний спосіб браконьєра і любителя оковитої Пацканя на посаду в.о. директора Ужанського нацпарку. Після серії гучних скандалів навколо корупційного призначення керманича природоохоронної установи Міністерство енергетики дало “задню” в цьому питанні.

Доля Оржеля є добрим уроком для тих, хто намагається робити беззаконня по відношенню Ужанського НПП, виконуючи волю кримінальних кланів.

/

На відео та фото: креатура Балоги Василь Пацкань.

/

//

 

Василь Пацкань

31
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *