Протягом вихідних у горах на Закарпатті заблукало двоє туристів

Протягом вихідних у горах на Закарпатті заблукало двоє туристів

Впродовж вихідних і святкових днів гірські рятувальники двічі виходили в гори для надання допомоги туристам, що блукали Карпатами.

Так, надвечір 8 березня надійшло повідомлення про те, що під час катання на лижах в районі гори Драгобрат Рахівського району втратив орієнтир на місцевості та заблукав мешканець міста Києва. Повідомлення про це надійшло о 18:10 і вже через годину чоловіка було знайдено в задовільному стані в районі полонини Вурда. Далі гірські рятувальники супроводили 26-річного киянина до туристичної бази, де він зупинився.

Наступна пошукова операція проходила в районі полонини Крачуняска, того ж Рахівського району. Цього разу в горах заблукали двоє лижників, що в умовах поганої видимості також тратили орієнтири та заблукали. 24-річний львів’янин та 35-річна киянка катались на лижах в районі гори Драгобрат. Трохи більше ніж за дві години туристів знайшли поблизу урочища Грегулець та доставили до безпечного місця.

Загалом до пошуків залучалися 14 рятувальників Рахівської пошуково-рятувальної групи на двох одиницях техніки. Також у пошуках допомагали волонтери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *