Протягом 2 місяців закарпатці сплатили понад 89 млн. грн. військового збору

Упродовж січня-лютого 2023 року мешканці Закарпатської області сплатили на фінансування українського війська 89,3 мільйона гривень військового збору.

Ця сума перевищує надходження збору за відповідний період за 2022 року на 19,7 мільйона гривень. Лише у лютому цього року наші краяни сплатили 46,4 мільйона гривень «патріотичного» податку. Про це пише ДПС у Закарпатській області

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що військовий збір, який спрямовують на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запровадили із 3 серпня 2014 року.

Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. До них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка. Сума збору зараховується до державного бюджету.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *