Проповідь закарпатського попа-сепаратиста викликає запитання до СБУ, – Андрій Любка (відео)

Проповідь закарпатського попа-сепаратиста викликає запитання до СБУ, – Андрій Любка (відео)

Відомий український письменник Андрій Любка на своїй сторінці у мережі Фейсбук звертає уваги спецслужб на промови, засудженого за  ст110 КК України “посягання на територіальну цілісність і недоторканість України”, настоятеля кафедрального собору Московського Патріархату в Ужгороді отця Димітрія Сидора. Піп-сепар продовжує свою чорну справу.

У мене запитання до Служба безпеки України: ви в цій проповіді не бачите складу злочину, не чуєте розпалювання міжконфесійної ворожнечі?

Це проповідь від 14 жовтня цього року настоятеля кафедрального собору Московського Патріархату в Ужгороді Дімітрія Сидора. Відомого провокатора, сепаратиста, злочинця (засудженого за сепаратизм!).

Це чистої води антиукраїнська пропаганда, спрямована на розпалювання ворожнечі й конфліктів в українському суспільстві. “Томас” Сидора взяв за живе, і він не шкодує образ й слів ненависті до громадян України.

До речі, місяць тому я був на фестивалі у польському місті Ґорлиці, і там мені сказали, що нещодавно їх відвідував Сидор і знову втирав, що закарпатці це окремий народ і таке інше. Чому людина, засуджена за сепаратизм, без проблем їздить закордон і ширить антиукраїнську пропаганду? Це не кажучи вже про те, що він ” несе” у своїх проповідях в Ужгороді.

P.S. Мені як філологу особливо гидко слухати його язичіє, бо це не закарпатський діалект, і не російська, і не старослов’янська мова , це просто інвалідна суміш покручів і слів без смаку й краси. Фе!

Поділіться цим лінком і зробіть Сидору трохи “реклами”, може тоді СБУ нарешті теж це почує.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *