Прокурор Ужгорода відхрестився від “антифашистського” мітинга

штефанюкПрокуратура міста Ужгорода організувала перевірку за фактом участі держслужбовців у “антифашистському” мітингу Партії регіонів

 Прокуратурою міста Ужгорода організовано перевірку за фактом проведення мітингу та участі у ньому державних службовців.

«14 травня на регіональних інтернет-сайтах з’явилася  інформація про організований в Ужгороді мітинг проти фашизму з відео та фото репортажами, на яких зафіксовано масову участь людей у даній акції. Також там міститься коментар одного з депутатів міської ради Ужгорода у якому він зазначає про участь у мітингу державних службовців» – повідомив прокурор міста Ужгорода Іван Штефанюк.

«Я переглянув усі новини та сюжети з цього приводу і на одному з них у кадр потрапив фасад прокуратури міста Ужгорода,у зв’язку із цим  варто нагадати, що прокуратура здійснює свою діяльність поза політикою, виключно у межах визначених законодавством» – підкреслив прокурор міста. «А пріоритетним напрямком діяльності прокуратури є зміцнення правопорядку та нагляд за додержанням законів, що ми відповідно і робимо. Про результати даної перевірки громадськість буде поінформовано». Повідомили у прес-службі прокуратури міста Ужгорода.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *