Doc.ua запис до лікаря

Прокуратура зі “скрипом” взялася розслідувати незаконні рубки на Рахівщині (ДОКУМЕНТ)

Прокуратура зі “скрипом” взялася розслідувати незаконні рубки на Рахівщині (ДОКУМЕНТ)
З березня місяця відбувалась переписка з Закарпатською обласною прокуратурою та депутатом  Рахівської райради Миколою Кокіш-Мельником щодо притягнення до відповідальності директора ДП”Великобичківське ЛМГ” Юрія Сойми в порядку ст.351 КК України, яке полягало в невиконанні службовою особою законних вимог народного депутата України, депутата місцевої ради, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації. Про це народний обранець повідомляє видання “Трибуна”. 
Все таки прокуратурою було внесено відомості до ЄРДР однак виникає запитання, чому 3 місяці прокуратура так вперто нехотіла бачити очевидний кримінальний злочин в діях директора ДП”Великобичківське ЛМГ”?  Будем надіятись що новий прокурор Закарпаття п.Гаврилюк винуватців  притягне до відповідальності! – зазначає Микола Кокіш-Мельник
  Окрім того, прокуратурою повинні вжитись  реагування щодо працівників Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області, які згідно їхнього висновку від 15.05.2016р. покривали даний злочин.Агенція лісових ресурсів України також потурає  директору ДП”Великобичківське ЛМГ” Юрію Соймі, – вважає народний обранець.
кокіш кокіш2 кокіш3
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *