Прокуратура Закарпаття вживає заходів щодо дотримання законодавства у сфері мобілізації

На сьогоднішній робочій нараді при прокурорі Закарпатської області, у якій взяли участь керівники УСБУ та УМВС і області і військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, обговорювалися мобілізаційні питання, які потребують якнайшвидшого вирішення.

Як відомо, 19 січня цього року Президент України підписав Закон про затвердження Указу президента України “Про часткову мобілізацію”. Вона пройде у три етапи і триватиме з січня по серпень (210 днів). 20 січня розпочався перший етап і триватиме він 90 днів, другий –почнеться у квітні – триватиме 60 днів, а третій – з червня і також буде тривалістю 60 днів.

нарада

Для забезпечення виконання цього Закону прокуратура області вживає заходи координаційного характеру: посилено взаємодію із місцевими органами влади, міськрайвідділами міліції та військовими комісаріатами із метою своєчасного оповіщення та прибуття громадян, які призиваються на військову службу.

 

Зокрема, на нараді йшлося про  те, що у нашому краї нерідко трапляються випадки коли громадяни ухиляються від виконання військового обов’язку. Часто з`ясовується, що чоловіки не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку.

 

З огляду на це прокурорів орієнтовано на оперативне реагування на інформацію про факти порушення законодавства, вжиття передбачених законодавством заходів щодо їх усунення.

Насамкінець, прокурор області Володимир Янко націлив присутніх вжити вичерпних організаційних та практичних заходів, спрямованих на додержання законодавства при проведенні мобілізації на території області протягом поточного року.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *