Прокуратура виявила, що Чопський міський голова порушує закон “Про доступ до публічної інформації” (ДОКУМЕНТ)

цар галина Про це повідомила громадський активіст Лариса Ступак, вона заявила, що отримала відповідь міжрайонного прокурора О.Андришина на одне з двох звернень  до нього з приводу порушення законів України Чопським мером Галиною Цар та її заступником Ольгою Бізілею:
“Однак, новий районний прокурор , на жаль, не розрізнив ДВІ Скарги на дії ДВОХ різних чиновників і на порушення ДВОХ різних законів . Адже я в своїх СКАРГАХ завбачливо підказувала їм це . Доведеться ще звертатися до прокурора Закарпатської області.
Цар порушила закон “Про доступ до публічної інформації” , Бізіля порушила закон “Про доступ до безкоштовної юридичної допомоги”. Галині Цар знову вказали на порушення закону. Бізілю акуратно не помітили. Уловлюєте рівень зв’язків однієї особи та іншої?”- резюмує Лариса Ступак.

ступак

5 Comments

  1. не дивуйтеся такій відповіді прокурора ужгородщини.ворон ворону очі не виклює.цей чиновник захищає інтереси цариці,бо її чоловік цар-батюшка теж працює в органах прокуратури і далеко від своєї дружини-хамла не втік.поки у нашій державі господарюють такі чиновники,до тих пір порядку не буде,а народ тільки бідуватиме і зазнаватиме принижень з боку таких можновладців.якщо вони самі добровільно не підуть, як то кажуть у відставку,їх треба гнати чим скоріше.і за це діло повинен взятися народ,котрий і породив таких ідіотів-проханджеїв.слово повинно бути за виборцем. відкликати цар-матушку із займаної посади – преференція виборців чопа.чого ж чекаєте,шановні. останнє слово за вами.

  2. Виборець, ти свої двіста гривнів дістанеш. А мож і триста. Не переймайся, наш Віктор Іванович з Чубіркою купить вас всіх. І тебе.

  3. Лариса Ступак не может успакоится что ее вытурили с горисполкома.Потеряла кресло и беситса.Кагда сама нарушивала закони уже сабыла?

  4. Що насправді витурили? Писали що сама пішла. І Галя мені казала, що сама пішла,
    хвала богу, І з депутатів витурили? Ще б витурили Фелдій Оксану Петрівну. Вона мене вже дістала своєю пихою. Все вона суко знає. Тіпо з нами тіпо проти нас .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *