Letyshops

Прокуратура вимагає від сільради на Іршавщині повернути землю державі

прокуратураЗакарпатська міжрайонна прокуратура пред’явила позовну заяву до Ільницької сільської ради на Іршавщині. Правоохоронці вимагають визнати недійсним рішення сільської ради та договору оренди земельної ділянки площею 20 га і повернути земельну ділянку державі.

— Прокуратурою було проведено перевірку в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів в Іршавській РДА з питань додержання вимог земельного, водного та іншого законодавства при передачі земельних ділянок в оренду чи користування, — повідомив Закарпатський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Максим Киричук.

Провівши перевірку, прокурори виявили, що Ільницька сільська рада своїм рішенням незаконно надала в оренду на 25 років земельну ділянку площею 20 га, яка розташована на території сільської ради в урочищі «Зворина» одному з товариств.

— Справа в тому, що Ільницька сільська рада вийшла за межі наданих їй повноважень, — пояснив прокурор, – оскільки розпорядження зазначеними землями входило до компетенції обласної ради.

Крім того, всупереч вимог Земельного кодексу, земельна ділянка надана в оренду без розроблення та затвердження проекту землеустрою.

Господарським судом Закарпатської області вже відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *