Прокуратура виявила корупційну оборудку керівництва Ужанського нацпарку

Прокуратура виявила корупційну оборудку керівництва Ужанського нацпарку
Суть корупції полягала в тому, що Монич Світлана працюючи заступником начальника відділу надання соціальних послуг, отримуючи згідно декларації за 2021 р. середньомісячну заробітну плату у 22 788 грн., не без сторонньої «ведмежої» послуги вирішила «попрацювати» по сумісництву інспектором І категорії з охорони природно-заповідного фонду (аналог лісник) в Ужанському національному природному парку, де при посадовому окладі у 3872 грн. примудрилась за місяць нарахувати собі, оскільки разом з тим, ще й виконувала обов’язки головного бухгалтера Ужанського парку, 16149 грн., що звичайно ж заборонено Законом.
Дивно, що чиновники Великоберезнянської біржі, які займаючи державні посади отримуючи заробітну плату у 1000 доларів у місяць, не знають Закону «Про запобігання корупції» або на стільки зухвало «витирають ноги» об Закон.
Це перша справа щодо Ужанського НПП, яку прокуратура довела до логічного кінця, сподіваємось, що і з інших проваджень буде такий позитивний результат.
Але з якої причини директора парку Сойму покриває Міндовкілля? 6 жовтня 2021 року керівництво Міністерства було повідомлене про  незаконне прийняття Монич на роботу інспектором І категорії з охорони ПЗФ по сумісництву та виплатив їй фактично безпрецедентну суму з державних коштів.
1 грудня 2021 року згідно протоколу №18 конкурсною комісією Міндовкілля на підставі постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду від 24.11.2021 року, якою залишено без змін рішення Закарпатського окружного адмінсуду у справі №260/368/21 від 06.07.21 скасовано рішення конкурсної комісії оформлене протоколом № 4 від 27.11.2020 року у частині допуску до участі у конкурсному відборі на посаду керівника Ужанського національного природного парку Сойми Андрія та скасовано рішення конкурсної комісії оформлене протоколом № 6 від 23.12.2020 року у частині визначення переможцем конкурсного відбору керівника Ужанського національного природного парку Сойму Андрія.
26 січня 2022 року Закарпатським окружним адміністративним судом визнано незаконним та скасовано Наказ Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України №124-О від 29.04.2021 року про призначення Сойми А.Д. директором Ужанського НПП.
У чому причина бездіяльності в.о. Міністра Стрільця Р., заступника Міністра О. Краснолуцького та директора департаменту ПЗФ і земельних ресурсів Е. Арустамяна?? Кожен день їхньої мовчанки завдає збитків природно-заповідному фонду та державі на сотні тисяч гривень.
Чому керівництво Міндовкілля свідомо затягує виконання рішень судів про звільнення Сойми?
Чому керівництво Міндовкілля не виконує своїх обов’язків і не вживає передбачених Законом контрольних заходів, щоб запобігти незаконним розтратам бюджетних коштів в особливо великих розмірах, запобігти незаконним порубкам, браконьєрству, земельним махінаціям і іншим злочинам?
13 січня 2022 року в.о. Міністра Русланом СТРІЛЬЦЕМ створена робоча група, яка повинна розглянути проблемні питання з функціонування Ужанського НПП та надати пропозиції в.о. Міністру. Сподіваємось, що керівництво Міндовкілля схаменеться і припинить злочинну діяльність на території Ужанського нацпарку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.