Прокуратура клопоче про взяття під варту Ужгородського міського голови Богдана Андріїва (оновлено, відео)

Прокуратура клопоче про взяття під варту Ужгородського міського голови Богдана Андріїва (оновлено, відео)

Ужгородському міському голові Богдану Андріїву вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомив під час прийому громадян прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк. Такі наслідки для мера має звинувачення по розкраданню 6,5 мільйона гривень при реконстукції історичної пам’ятки “Совине гніздо”.
Прокуратурою відкрито 7 кримінальних проваджень по фактам ремонту доріг в Ужгороді. Справи розслідує слідчий відділ УСБУ в Закарпатській області.
Основним підрядником на всіх багатомільйонних ремонтах в Ужгороді було визначено ТОВ “КБК”, в народі “хрещеною”, як Кримінально Будівельна Компанія.

В період менеджменту Богдана Андрієва, згадувана ТОВ КБК, ЄДРПОУ 32556142, тільки в ході проведення відкритих тендерів підписала понад 120 договорів з Департаментом міського господарства Ужгородської міської ради. Загальна сума виділених коштів “сірому” підряднику вже сягає понад 300 мільйонів гривень, частина з яких була виділена повз проходження тендерних процедур.

Правоохоронці повинні вияснити – чи є у згадуваної фірми технічні можливості, робочий людський ресурс, та техніка для одночасного ремонту десятка вулиць та площ в місті?
Деталі у відео “Трибуни”.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *