Пройти тест на ВІЛ-інфекцію ужгородці зможуть в… бібліотеці

бібліотекаДо всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 3 грудня о 14.30,  в Закарпатській обласній універсальній  науковій бібліотеці  ім. Ф. Потушняка  розкажуть про захворювання, які передаються статевим шляхом, а також запропонують пройти безкоштовне анонімне тестування на віл-інфекцію.

Інформаційну зустріч «Відповідально до кохання» організовують в рамках проекту «Майбутнє варто планувати» та програми «Здоров’я жінок України» за підтримки БФ «Центр громадських ініціатив».

Під час зустрічі лікар-дерматовенеролог Закарпатського обласного центру з профілактики та боротьби із СНІДом розкаже як правильно зберегти своє здоров’я від небезпечних хвороб, які передаються статевим шляхом. Адже навіть найпоширеніший засіб контрацепції – презерватив, не дає 100 % гарантії захисту.

Крім того, голова громадської організації «Рада життя» Наталія Балега, проінформує про діяльність благодійного фонду та роботу з групами ризику.

Для тих, хто турбується про своє здоров’я і, можливо, сумнівається у безпеці своїх статевих відносин, ГО «Рада Життя» пропонує пройти  безкоштовне анонімне експрес-тестування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *