Пройшла половина «пільгового» періоду розмитнення євроавто, українці не поспішають

Пройшла половина «пільгового» періоду розмитнення євроавто, українці не поспішають

Пройшла половина «пільгового» періоду розмитнення авто на іноземній реєстрації. Розмитнено 25 тисяч автівок з понад 1 мільйона.

За найоптимістичнішими прогнозами влади за дії цього законодавства держава отримає 2-3, можливо 4 мільярди гривень з максимум 50-ти тисяч розмитнених авто. Це повне фіаско: бюджет залишається без надходжень, а абсолютна більшість людей – без своїх автівок.

За останній місяць зі мною зв’язалися десятки тисяч обурених людей зі всієї країни і з-за кордону. Всі вони наполягають на тому, що податок на розмитнення автомобілів має бути прийнятним перш за все для людей. Результатом нашої спільної роботи за цей час став поданий мною сьогодні у ВРУ законопроект.

Ми пропонуємо встановити єдиний податок на розмитнення авто у розмірі 10% від їхньої вартості незалежно від віку транспортного засобу, об’єму двигуна тощо. Додатково при розмитненні власник буде сплачувати 1,5% військового збору і 3% в пенсійний фонд. Загалом – 14.5% від вартості авто. Жодних акцизів та ПДВ.

За рік дії такого закону бюджет отримає 25 млрд 600 млн гривень тільки за той 1 мільйон авто, які вже знаходяться в Україні, без урахування тих авто, які будуть ввозитись додатково.

Держава отримає п’ятикратно більший прибуток, ніж за умов діючого закону, а люди отримають можливість розмитнити свої автомобілі.

Я закликаю владу схаменутися! Ми – не раби, а автомобіль у 21 столітті – не розкіш!

Україна вже стала офіційно найбіднішою країною Європи, то чому ми не шукаємо виходу з цієї ганебної ситуації і відбираємо у людей можливість заробляти і платити податки, а у держави мільярди гривень надходжень у бюджет!

Юрій Дерев’янко

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *