Професор УжНУ Василь Лемак є претендентом на посаду судді Конституційного суду за квотою Президента

Конкурсна комісія, яка обирала кандидатів на посади судді Конституційного суду за квотою Президента, склала фінальний перелік з шести претендентів. Про це йдеться на сайті глави держави.

Конкурсна комісія для здійснення відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України щодо осіб, яких призначає Президент України, за результатами вивчення документів та відомостей, наданих кандидатами, результатами спеціальної перевірки і співбесіди вирішила рекомендувати на посаду судді Конституційного Суду України в наступній пріоритетності таких осіб:

ГОЛОВАТОГО Сергія Петровича

ЛЕМАКА Василя Васильовича

КРУСЯН Анжеліку Романівну

ЛЮБЧЕНКА Павла Миколайовича

ЧЕХОВИЧА Сергія Болеславовича

ГРИЩУК Оксану Вікторівну

Серед них – колишній міністр юстиції Сергій Головатий, завідувач кафедри в УжНУ Василь Лемак, завідувачка кафедри в Київському інституті інтелектуальної власності та права Анжеліка Крусян, професор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Павло Любченко, заввідділу Головного управління з питань конституційної реформи Адміністрації Президента Сергій Чехович та професорка ЛНУ ім. Франка Оксана Грищук.

Нині в Україні є вакантними чотири посади суддів Конституційного суду – два за квотою президента, два – за квотою парламенту.