Продавця у одному з магазинів Берегова викрили на продажі неповнолітньому п’яти пляшок горілки

Працівниками ювенальної превенції Берегівської поліції виявлено факт продажу алкогольних напоїв неповнолітньому. Про це повідомляють у поліції Берегівщини.

11 грудня 2018 року, близько 10:00 години, під час проведення профілактичного відпрацювання в м.Берегово та Берегівського району працівниками з ювенальної превенції сектору превенції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, в м.Берегово на ринку в одному з магазинів, який займається реалізацією спиртних напоїв, маючи відповідну ліцензію, було виявлено та зафіксовано факт продажу продавцем магазину неповнолітній особі віком 17 років спиртних напоїв, а саме – 5 пляшок горілки ємкістю по 0,5 л кожна).

Після виявлення даного факту працівниками Берегівського ВП було складено адміністративний протокол за ст. 156 ч.2 КУпАП (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами). Батьків неповнолітнього покупця, також притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 ч.1 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов`язків щодо виховання дітей).

“Загалом було перевірено 21 розважальних закладів в центральній частині м. Берегова та на околицях міста,” – повідомив старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Берегівського ВП капітан поліції О.Михайлов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *