Проблеми з благоустроєм Мукачева існують через незадовільну кадрову політику в комунальній сфері

В продовження теми про занепад колись квітучого Мукачева.

В спільноті  Мукачево Лайв активно обговорюється питання відсутності у  вазонах  на вулицях міста квітів

Сергій Радчук з цього приводу зазначає:

“Стояли ми вчора з відомим в Мукачеві волонтером Kateryna Legerda біля кованої поштової скриньки, що біля Ратуші, та згадували як було раніше, як центральна частина міста вся була в розах, а в вазонах були висаджені квіти, і це неабияк придавало Мукачеву своєрідного шарму. Тому сьогодні про вазони на фонарних стовпах, про той зниклий шарм Мукачева з питанням чому … ?”

Мукачево програє Ужгороду в питаннях благоустрою, небайдужі б’ють на сполох

 

Аргументовану відповідь з цього приводу дав Віктор Туряниця:

“Ситуація в нашому місті з благоустрієм, безумовно, вважається незадовільною.
Про це знає міський голова Андрій Балога.
От я одного не розумію, чому міський голова не реагує на таку ситуацію в місті.
Вся причина в тому, що в міській владі керівні посади займають чиновники – дилетанти, які здійснюють свої повноваження безвідповідально.
Я два рази мав розмову з начальником УМГ А. Ю. БЛІНОВИМ, якому я в доступний формі пояснив, що для наведення благоустрою в місті потрібний системний підхід, і це питання на протязі року можливо вирішити.
Для цього потрібно створити в місті комісію по благоустрію, яка буде здійснювати відповідний контроль за недоліками, які мають місце в цьому питанні.
По результатам роботи цієї комісії розробляються заходи по усуненню цих недоліків, вказується конкретні виконавці та терміни їх виконання.
У мене складається враження, що відповідальні за благоустрій міста керівники являються суто кабінетними чиновниками.
Разом з тим хочу наголосити, що в першу чергу за стан благоустрою в міста несе відповідальність міський голова Андрій Балога, якому виборці довірили владу в місті.
Висновок мій лаконічний – в міській владі здійснюється незадовільна кадрова політика.
Для усунення цих недоліків міському голові потрібно, негаючи часу зміцнити керівництво підрозділів відповідальних за наведення в місті належного стану по відновленню в місті благоустрою, який має відповідати відповідним нормам.
Невже за скільки років керівництва містом міський голова цього не зрозумів?
Такі його методи керівництва містом за останній період часу суттєво підірвали його авторитет та повагу містян, на превеликий жаль”.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *