Про Закарпатську бригаду написала газета Нью-Йорк Таймс

Про Закарпатську бригаду написала газета Нью-Йорк Таймс
Про 128 окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду написала газета Нью-Йорк Таймс (The New York Times) – одне з найвпливовіших видань світу.
Кореспонденти NYT працюють у зоні бойових дій, і днями я супроводжував їх на передову до одного з наших штурмових підрозділів.
Опублікований репортаж про 128 бригаду називається Dug in on the front lines, Ukrainian soldiers fight to repel the Russian onslaught (Окопані на передовій: українські солдати б’ються, щоб відкинути наступ росіян).
Кілька годин стаття висіла на першій сторінці сайту як головна тема.
Її автори дуже відомі журналісти.
Лінсі Аддаріо (Lyncey Addario) – воєнний фотокор, працювала в різних гарячих точках – Афганістані, Іраку, Пакистані, Сирії. Пережила кілька викрадень терористами й бойовиками, бачила смерть колег по журналістиці. За свої роботи удостоєна найвищої журналістської відзнаки – Пулітцерівської премії.
Майкл Швірц (Michael Schwirtz) працював власкором Нью-Йорк Таймс у Росії. За серію своїх матеріалів, які викривають злочинну діяльність російської влади й Путіна (зокрема, в отруєнні опонентів за кордоном), удостоєний Пулітцерівської премії.
До речі, Нью-Йорк Таймс вигравала Пулітцерівську премію більше, ніж будь-яке інше видання в світі. Тому матеріал про «Закарпатський легіон» на її сторінках – це дуже й дуже круто!

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.