Про митну вартість, контрабанду та боротьбу з корупцією спілкувались митники із закарпатським бізнесом

Напередодні виконуючий обов’язки начальника Чопської митниці Міндоходів Анатолій Ципящук провів зустріч з представниками бізнесу та митними брокерами. В заході також взяли участь Наталія Погрібна – начальник відділу митної вартості, класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД і Зигмунд Гадар – начальник відділу організації митного контролю Чопської митниці Міндоходів, а також начальники митних постів «Ужгород-вантажний» – Микола Ботош, «Мукачеве» – Вячеслав Паскар, «Виногорадів» – Ярослав Фущіч та «Тячів» – Михайло Кабаль.

 

 

За словами Анатолія Ципящука, першочерговими завданнями на сьогоднішній день є чиста і прозора діяльність між митницею, як контролюючим органом, та суб’єктами господарювання, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Необхідно розуміти, підкреслює керівник відомства, що відповідно до Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» до кримінальної відповідальності притягується не тільки той хто бере, а й той хто пропонує «хабар».

 

 

Виконуючий обов’язки начальника Чопської митниці Міндоходів також розповів присутнім, що він постійно проводить робочі наради з  колективом з метою забезпечення якісної роботи й виконання важливих завдань, серед яких одне із найважливіших є наповнення державного бюджету та посилення боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями. Також Анатолій Іванович розповів присутнім про основні напрямки в роботі державної митної служби, зокрема електронні сервіси, запровадження інституту уповноваженого економічного оператора та уповноваженого (схваленого) експортерами.

 

 

Серед основних завдань у митній сфері, визначених керівництвом центрального рівня, як повідомив Анатолій Ципящук є:

 

 

– забезпечення безперебійної роботи митниці;

 

 

– якісне виконання покладених на митницю завдань та функцій, а також недопущення зниження ефективності її роботи;

 

 

– забезпечення у межах норм Митного кодексу України спрощення процедур митного оформлення товарів;

 

 

– залучення громадськості до роботи із удосконалення митного законодавства;

 

 

– забезпечення вжиття невідкладних заходів реагування на наявну інформацію щодо фактів порушення митного законодавства;

 

 

– забезпечення ведення відкритого та чесного діалогу із бізнес – спільнотою та громадськістю, відновлення довіри з боку іноземних інвесторів.

 


 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *