Президентка Угорщини відвідала Закарпаття

Після візиту до Києва, де президентка Угорщини зустрілась із президентом України Володимиром Зеленським, Каталін Новак прибула і на Закарпаття.

У Києві відбулась зустріч у межах установчого саміту нової гуманітарної ініціативи Grain From Ukraine. У рамках зустрічі, Новак зазначила, що “відповідальність путіна за цю війну очевидна”.

Сьогодні ж на Закарпатті Новак відвідала Берегово, де зустрілась із головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою.

На зустрічі йшлося про гуманітарні проєкти, які реалізовуються разом з Угорщиною на Закарпатті, Київщині та інших регіонах України. А також були обговорені нові майбутні ініціативи.

“Усі ми знаємо пані Президентку як людину та високопосадовицю, котра всебічно підтримує Україну й засуджує збройну агресію терористичного утворення рф щодо нашої країни” – зазначив Віктор Микита.

За його словами, Каталін Новак розповіли про безпекову ситуацію в регіоні, співпрацю з українськими угорцями та героїзм тих представників громади, які у складі ЗСУ захищають незалежність країни на фронті.

Окрім зустрічі з головою Закарпатської ОВА, Новак у місті Берегово побувала у церкві, взяла участь у відкритті школи в селі Чепа, запалила першу свічку на віночку у рамках “Спільного Адвенту” на центральній площі Берегова та поспілкувалася з місцевими мешканцями.

У себе ж на своїй сторінці у Facebook, Каталін Новак зазначила, що “вона поїхала до Києва, аби сьогодні бути тут, на Закарпатті”.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *