Президента України просять звернути увагу на лісового князька з Рахівщини

Президента України просять звернути увагу на лісового князька з Рахівщини

бракон5Микола Кокіш-Мельник, депутат Рахівської районної ради просить Президента України Петра Порошенка звернути увагу на діяльність місцевого лісового князька.

За останні півтора року чимало висвітлювалось в ЗМІ, як журналістами, так і правоохоронними органами про багатомільйонні збитки в ДП ”Великобичківське ЛМГ”, нанесені лісовою охороною лісовому господарству самовільними рубками та браконєрством на оленя та поросних диких свиноматок.
Не один раз звучали різкі заяви, як від начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги, так і в.о. голови Державної агенції лісових ресурсів, що порушників будуть притягати до відповідальності та звільняти від займаних посад! Але гучні заяви, нажаль, тихо лишились заявами. Директор ДП “Великобичківське ЛМГ” Юрій Сойма виявися «непотоплюваним», вийшов сухим з води. Зараз начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга 17 листопада 2016р. планує провести колегію всіх лісових держпідприємств у «показовому» державному підприємстві ДП”Великобичківське ЛМГ”, в урочищі «Пуркарец», Верхньоводянського лісництвіа, так саме на тому лісництві де правоохоронними органами цього року було виявлено самовільних рубок на близько 10-ти мільйонівгривень. Цікаво, на колегії лісівників будуть роз’яснювати питання про ведення лісового та мисливського господарства, чи будуть навчати, як уникати відповідальності при завданні мільйонних збитків лісовому господарству.
За повідомленням лісників директор Ю.Сойма за минулий місяць знімає по 250грн з кожного працівника державного підприємства(140 чоловік) без їх згоди нібито для потреб АТО, і як з’ясувалось, таке утримання без згоди працівників виявилось вже не перший раз, і яка сума насправді доходить до АТО нікому не відомо. Працівників обурює не те, що з них беруть гроші для АТО, а те, що чому без згоди і потайки.
Працівники лісгоспу ткож інформують, що директор прикриває обраних лісівників-порушників, наприклад, лісничого Лакатоша Івана в котрого було знайдено м’ясо вбитих диких свиней “покарали” тим, що перевели в інше лісництво майстром лісу, і таких випадків дуже багато.
Крім того, директор Ю.Сойма на свій розсуд призначає преміальні лісівникам ДП “Великобичківське ЛМГ” в ручному режимі, на свій розсуд, наприклад, за жовтень місяць майстри лісу отримали 30% преміальних а окремі майстри лісу такі, як Лакатош Іван отримали за якісь невідомі досягнення 100% преміальних.
Найбільше лісівників вразила та шокувала інформація, що директор ДП “Великобичківське ЛМГ” Юрій Сойма та ще одна особа – Сойма Юрій Юрійович, можливо його син, виявилися “великими” волонтерами, невідомо, яким чином пішло подання на Президента України Петра Порошенка щодо нагородження, як волонтерів. Джерела в лісгоспі стверджують, що в Юрія Сойми та Сойми Ю.Ю. нібито наявні посвідчення учасників бойових дій, хоча сам Ю.Сойма ніколи АТО і не відвідував.
Тому інформуватиму Адміністрацію Президента України, щоб дала об’єктивну оцінку діяльності чиновника Юрія Сойми.
Микола Кокіш-Мельник, депутат Рахівської районної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *