Президент призначив полковника СБУ Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА

Президент призначив полковника СБУ Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №635/2021

Про призначення В.Микити головою Закарпатської обласної державної адміністрації

Призначити МИКИТУ Віктора Федоровича головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

10 грудня 2021 року

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 635/2021 про призначення Віктора Микити головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі в Офісі Глави держави Володимир Зеленський вручив новому очільнику Закарпатської ОДА службове посвідчення та висловив переконання, що його досвід і знання рідного краю сприятимуть ефективній роботі на посаді.

Довідка. Віктор Микита народився 1979 року в с. Ільниця Іршавського району Закарпатської області. У 1998-му закінчив Закарпатський лісотехнічний технікум («технологія, економіка і планування деревообробки», технолог-економіст), у 2002 році – Національну академію внутрішніх справ України («правознавство», юрист).

Починаючи з 1999 року, працював за фахом на низці підприємств, зокрема на УДППЗ «Укрпошта», а з 2003-го – у правоохоронних органах на різних посадах.

Віктор Микита одружений, виховує чотирьох дітей. У 2013 – 2014 роках служив у Донецьку, а у 2015 – 2018 роках був керівником так званого відділу «К» – спецпідрозділу СБУ Закарпаття по боротьбі з організованою злочинністю.

До призначення головою Закарпатської ОДА працював заступником начальника Управління СБУ у Запорізькій області, заступником начальника Головного управління «К» СБУ. 

Під час засідання Уряду 9 грудня Віктор Микита зазначив, що є працівником СБУ, родом із Закарпаття, працював у сфері туризму та підприємництва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *