Громадянська позиція - Закарпатська область

Презентацією книги-альбому Ужгородський коледж культури і мистецтв підсумував ювілейний рік (фото)

Презентацією книги-альбому Ужгородський коледж культури і мистецтв підсумував ювілейний рік (фото)

Книгу-фотоальбом “70 років творчості, здобутків і визнань” сьогодні презентували в Ужгородському коледжі культури і мистецтв. Видання присвячене ювілеєві, що його заклад відзначав навесні цьогоріч.

Як зауважила, відкриваючи презентацію, заступник начальника управління культури облдержадміністрації Ілдико Молнар, святкування Ужгородським коледжем культури і мистецтв свого ювілейного року справді варте наслідування, адже замість одного урочистого дійства заклад, який справді має що розказати і показати, відбув цілу низку заходів, наймасштабнішим із яких став яскравий концерт на сцені облмуздрамтеатру в травні. А зараз, презентацією книги-фотоальбому про історію та здобутки вишу, не менш цікаво та творчо ювілейний рік підсумовують.

У свою чергу, головний редактор видавничої студії “Zoriana” Оксана Головчук додала: книгу-фотоальбом планувалося презентувати теж навесні, проте вже незадовго до друку редколегія помітила, що у виданні не згадано про кількох діячів. “Тоді керівники проекту прийняли дуже непросте рішення: в останній момент відтермінувати друк. І, зізнаюсь, для мене це дуже цінно, адже честь колективу тут була поставлена вище, ніж бажання встигнути видати книгу до конкретної дати. Сильний корпоративний дух і щира залюбленість у культуру супроводжували творчу групу впродовж усієї роботи над виданням”, – ділиться враженнями видавець.

На понад ста сторінках книги-фотоальбому подані як основні віхи становлення та поступу закладу загалом, так і відомості про роботу кожної циклової комісії, та багато іншого. Пізнавальні статті доповнені фотоматеріалом з архіву коледжу й світлинам авторства ужгородського фотографа Наталії Боднар.

Думками про важливість презентованої книги поділились і викладачі, котрі входили до редколегії, а також – керівництво вишу, яке привітало колектив із появою вельми представницького видання та вчергове – з ювілеєм. Творчу атмосферу заходу доповнювали окремі виконавці й колективи коледжу.

Книгу-фотоальбом “70 років творчості, здобутків і визнань” одержали всі члени колективу вишу, крім того – видання використовуватимуть із презентаційною метою, зокрема, в бібліотеці коледжу та головній книгозбірні краю воно вже чекає на свого читача.

www.kultura.uz.ua

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *