Презентація закарпатського гуманітарно-комунікаційного порталу

На Закарпатті у тестовому режимі запрацював обласний гуманітарно-комунікаційний портал

Потреба в такому ресурсі виникла насамперед через війну та її наслідки. Цифровий ресурс створений для допомоги ВПО, волонтерам, бізнесу та взагалі мешканцям і гостям Закарпаття.

Відтак ВПО зможуть формулювати та оприлюднювати потреби в режимі реального часу, отримати всю необхідну актуальну інформацію, зареєструватися і звернутися за допомогою.

Волонтери отримали інструмент для реєстрації своєї допомоги.

З 1 січня 2023 року суб’єкти господарювання, які претендують на часткове відшкодування коштів за придбання альтернативних джерел енергозабезпечення, зможуть оформити заявку на компенсацію. Потрібно буде лише заповнити анкету, приєднати відскановані документи, заповнити та підписати КЕПом заявку.

Портал також допоможе з працевлаштуванням. Реєстрація користувачів для пошуку роботи відбувається швидко: скануємо QR-код, вводимо дані, отримуємо SMS із кодом, вводимо його – і все. Після успішної реєстрації Ви отримуєте доступ до актуальних вакансій області. Також буде можливість підписатися на розсилку нових вакансій відповідно до категорії.

Портал містить такі блоки: ВПО, волонтери, бізнес, Інфоцентр. У кожному блоці уся інформація розбита за темами залежно від потреб людини.

Інформаційний центр містить такі теми: інфраструктура, житло, правила виїзду за кордон, психологічна та гуманітарна допомога, рятуйся (карта повітряних тривог та бомбосховищ), новини та медицина.

У блоці для ВПО: виїзд, житло, фінанси, медицина, гуманітарна допомога.

Для волонтерів: реєстрація, житло, фінанси, хочу повідомити, військо.

Для бізнесу: відшкодування витрат.

На Порталі також є додатковий функціонал:

– портал з працевлаштування;

– дошка оголошень;

– новинна розсилка.

Деякі блоки ще потребують наповнення, процес триває постійно. Інформація на Порталі буде регулярно оновлюватися.

Відомості про Портал та QR-код будуть розповсюджені у соціальних мережах, у довідкових та соціальних службах, на сайтах органів державної влади, у місцевих ЗМІ та на зовнішній рекламі.

Презентація відбулася 30 грудня 2022 року у пресцентрі ОВА.

Презентували Портал голова обласної військової адміністрації Віктор МИКИТА та заступник голови обласної військової адміністрації, CDTO Закарпаття Олександр ПАЦКАН.

https://

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *